Dungeon Masters Guild
Browse Categories

Back
Giermek Rycerza Smierci $9.99
Average Rating:4.8 / 5
Ratings Reviews Total
2 3
0 1
0 0
0 0
0 0
Giermek Rycerza Smierci
Click to view
Giermek Rycerza Smierci
Publisher: Dungeon Masters Guild
by Grzegorz W. [Verified Purchaser]
Date Added: 05/18/2019 16:43:25

Przygoda bardzo ciekawa. Wiadomo że formuła przygody paragrafowej jest ograniczająca, a i tak zaskoczyła mnie złożonością. Polecam wszystkim graczom którzy nie mogą zebrać ekipy oraz tym którzy zawsze zasiadają za ekranem mistrza podziemii. Z niecierpliwością czekam na Tyrana z twierdzy Zhentil!Rating:
[5 of 5 Stars!]
Giermek Rycerza Smierci
Publisher: Dungeon Masters Guild
by Jan R. [Verified Purchaser]
Date Added: 05/14/2019 17:15:38

Giermek Rycerza Śmierci, to świetna odskocznia na wolne chwile, gdy nie ma u kogo zagrać. Sama przygoda gra się nieźle, zwłaszcza ujmuje mnie próba emulowania wpływu różnych klas postaci. Motywy, które się tam pojawiają, inspirują, by nadbudować je dalszymi perypetriami, więc w moim przypadku świetnie "ładuje baterie" przed prowadzeniem w grupie. Dodatkowo daje możliwość spróbowania się z mechaniką D&D, co biorąc pod uwagę świeżą premierę Podręcznika Gracza, stanowi fajne wejście w ten system. Samo tłumaczenie bardzo fajne, kilka nazw własnych co prawda brzmi nieco dziwnie, lecz to już kwestia gustu.

Godne zauważenia jest opieka nad produktem, gdzie wszelkie niedociągnięcia (np. nie działające hiperlinki) zostają naprawione bardzo szybko.

Reasumując, fajny moduł, czekam na dalsze części.Rating:
[5 of 5 Stars!]
Giermek Rycerza Smierci
Publisher: Dungeon Masters Guild
by Dariusz T. [Verified Purchaser]
Date Added: 05/10/2019 18:54:17

Całość wygląda ładnie i klimatycznie, ale szkoda, że nie ma wersji do druku. Książka ma 101 stron, ale po zmniejszeniu szcionki byłoby czytelne nawet przy 40 stronach. Do tego odstęp tekstu od krawęci strony też jest duży. Bez problemu móglby być zmniejszony o połowe. Mimo to naprawdę pożądny kawałek przygody umilający oczekiwanie na polską premierę nowej edycji D&D. Od jutra biorę się za grę.Rating:
[4 of 5 Stars!]
Giermek Rycerza Smierci
Publisher: Dungeon Masters Guild
by Pawel K. [Verified Purchaser]
Date Added: 05/10/2019 09:55:49

Moją ocenę opieram na razie na wyglądzie i przejrzeniu całości, ale sam w przygodę nie grałem. Kupiłem ją dla 13-latka chcącego poznać gry fabularne i zobaczyć, czy będą mu się podobać. Jego ocenę też dodam, ale najpierw musi zagrać. Jak dobrze pójdzie zrobimy to w niedzielę, a ja będę pełnił rolę punktu konsultacyjnego, gdy będzie miał jakieś kłopoty.Rating:
[5 of 5 Stars!]
Displaying 1 to 4 (of 4 reviews) Result Pages:  1 
Back
0 items